ul. Brzoskwiniowa 30, 62-095 Murowana Goślina
+48 618118059
panelegrzewcze@hant.pl

Panele grzewcze na podczerwień z termostatem, sterowane pilotem i aplikacją mobilną.

Panele grzewcze na podczerwień z termostatem, sterowane pilotem i aplikacją mobilną.

Panel grzejny na podczerwień z pilotem i aplikacją.

Panele z pilotem i aplikacją mobilną zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

Urządzenia grzejne na podczerwień różnią się konstrukcją, materiałem wykonania obudowy i elementów grzejnych, rozmiarem, mocą użytkową, sposobem i elementami sterowania. Panele z pilotem i aplikacją mobilną są kwintesencją oczekiwań użytkowników tej technologii.

Ogrzewanie przy wykorzystaniu metalowych grzejników na podczerwień to bardzo efektywny system. Pozwala zaoszczędzić do 60% energii w porównaniu z alternatywnymi systemami grzewczymi. Metalowe panele grzewcze na podczerwień łączą dwie zasady ogrzewania: miękkie ciepło konwekcyjne, które ogrzewa powietrze (nie spala tlenu) i ciepła podczerwonego o optymalnej charakterystyce spektralnej. Dzięki tym dwóm zasadom w pomieszczeniu dochodzi do wymiany ciepła. Ta wymiana powoduje, że przedmioty w pomieszczeniu i ściany ogrzewają się równomiernie.

Urządzenia spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Panele posiadają obowiązkowy w Unii Europejskiej znak CE. Każdy grzejnik ma osobne zabezpieczenie termiczne.

Panele grzejne na podczerwień z termostatem sterowane pilotem i aplikacją, to urządzenia wyposażone w element grzejny o wielkości i mocy dostosowanych do potrzeb użytkownika. Sterowanie temperaturą odbywa się przy pomocy czujnika temperatury i termostatu. Wyłącza on grzejnik w momencie osiągnięcia poziomu temperatury wybranej i zaprogramowanej przez użytkownika. Ustawienie pożądanych parametrów odbywa się przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Panele w tej wersji mają dodatkowo moduł łączności WiFi. Pozwala to na zalogowanie panelu do lokalnej sieci bezprzewodowej. Dzięki temu możemy sterować urządzeniem nawet z drugiego końca świata przy pomocy dedykowanej do tego aplikacji.

Zalety i wady ogrzewania podczerwienią możemy uzmysłowić sobie porównując różne sposoby ogrzewania budynków.

Ogrzewanie promieniami podczerwonymi ma przy tym całe mnóstwo walorów .

Zastosowanie paneli na podczerwień z termostatem, sterowanych pilotem i aplikacją mobilną.

Paneli grzewcze na podczerwień z termostatem, pilotem zdalnego sterowania i aplikacją mobilną używamy wszędzie tam, gdzie pomieszczenia są ogrzewane do osiągnięcia określonego poziomu temperatury, a po jego spadku automatycznie dogrzewane. Chcemy wszakże sterować działaniem grzejnika. W szczególności są to sytuacje, gdy grzejniki umieszczamy w miejscach, gdzie dostęp do panelu sterującego na obudowie grzejnika byłby z jakichś względów utrudniony lub niepożądany. Możliwość zaprogramowania i sterowania panelem przy użyciu aplikacji mobilnej jest dodatkowo specjalnym walorem poprawiającym funkcjonalność tego urządzenia.

Zdarza się, że sterowanie ustawieniami panelu grzejnego przy pomocy aplikacji mobilnej nie jest niezbędne. Można wtedy zastosować panele grzejne z termostatem sterowane pilotem lub panele grzejne z termostatem.

Wybierz panel najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb! Najważniejsze zasady doboru paneli grzewczych na podczerwień.

W naszej ofercie dostępne są także: